0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International
UEFA Nations League, League A, Gr. 1
France
-
-
Germany
inprogress
۲۲:۱۵
International
International Friendly Games
Belgium
-
-
Netherlands
inprogress
۲۲:۱۵
Iran
۲
۱
Bolivia
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
-
-
Argentina
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
-
-
Slovakia
inprogress
۲۲:۱۵
Denmark
-
-
Austria
inprogress
۲۲:۱۵
United Arab Emirates
۰
۲
Venezuela
Finished
۱۸:۳۰
Japan
۴
۳
Uruguay
Finished
۱۴:۰۵
International
UEFA Nations League, League C, Gr. 3
Norway
-
-
Bulgaria
inprogress
۲۲:۱۵
Slovenia
-
-
Cyprus
inprogress
۲۲:۱۵
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 9
France
۱
۱
Slovenia
Finished
۲۰:۱۵
Luxembourg
۱
۰
Bulgaria
Finished
۲۰:۳۰
Montenegro
۵
۱
Kazakhstan
Finished
۱۷:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group A
Sudan
۰
۱
Senegal
Finished
۲۱:۰۰
International
UEFA Nations League, League B, Gr. 1
Ukraine
-
-
Czech Republic
inprogress
۲۲:۱۵
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group J
Niger
۱
۲
Tunisia
Finished
۱۸:۳۰
Swaziland
۰
۲
Egypt
Finished
۱۶:۳۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 5
Germany
۲
۰
Republic of Ireland
Finished
۱۹:۴۵
Norway
۱
۱
Azerbaijan
Finished
۱۹:۴۵
Israel
۳
۰
Kosovo
Finished
۱۸:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group E
Libya
۲
۳
Nigeria
Finished
۲۱:۳۰
Seychelles
۰
۰
South Africa
Finished
۱۷:۰۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 2
Iceland
۲
۷
Spain
Finished
۲۰:۱۵
Northern Ireland
-
-
Slovakia
inprogress
۲۲:۰۰
Estonia
۲
۲
Albania
Finished
۱۹:۳۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 7
Serbia
۰
۰
Armenia
Finished
۱۹:۳۰
Austria
۳
۲
Russia
Finished
۱۹:۳۰
Macedonia
۶
۱
Gibraltar
Finished
۱۶:۰۰
International
UEFA Nations League, League B, Gr. 4
Republic of Ireland
-
-
Wales
inprogress
۲۲:۱۵
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 8
Portugal
۴
۲
Bosnia & Herzegovina
Finished
۲۱:۳۰
Romania
۴
۰
Liechtenstein
Finished
۲۱:۳۰
Wales
۳
۱
Switzerland
Finished
۲۰:۳۰
International
UEFA Nations League, League D, Gr. 1
Kazakhstan
۴
۰
Andorra
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
-
-
Georgia
inprogress
۲۲:۱۵
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 3
Poland
۳
۰
Georgia
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
۳
۰
Faroe Islands
Finished
۱۹:۳۰
Finland
۰
۲
Lithuania
Finished
۱۹:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group B
Comoros
۲
۲
Morocco
Finished
۱۵:۳۰
Malawi
۰
۰
Cameroon
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie A
Ceara CE
۰
۰
Botafogo RJ
Finished
۰۲:۳۰
Wales
Premier League
Connah'S Quay Nomads FC
-
-
Cefn Druids AFC
inprogress
۲۲:۱۵
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 4
Scotland
۰
۲
England
Finished
۲۰:۰۰
Netherlands
۳
۰
Ukraine
Finished
۲۰:۰۰
Andorra
۰
۰
Latvia
Finished
۲۰:۰۰
International
UEFA Nations League, League D, Gr. 4
Armenia
۴
۰
Macedonia
Finished
۱۹:۳۰
Gibraltar
-
-
Liechtenstein
inprogress
۲۲:۱۵
Colombia
Primera B, Apertura
Cucuta Deportivo
۳
۱
Atletico FC
Finished
۰۱:۳۰
Colombia
Primera A, Clausura
Deportivo Pasto
۰
۱
Millonarios FC
Finished
۰۲:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group D
Benin
۱
۰
Algeria
Finished
۱۸:۳۰
Gambia
۰
۱
Togo
Finished
۲۰:۰۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 6
Malta
۱
۱
Cyprus
Finished
۱۸:۳۰
Hungary
۱
۲
Turkey
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
۰
۳
Belgium
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Copa del Rey
CF Elche
۱
۴
Cordoba CF
Finished
۲۱:۳۰
Paraguay
Primera Division, Clausura
Deportivo Santani
۰
۵
Olimpia Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group H
Central African Republic
۰
۰
Ivory Coast
Finished
۱۷:۳۰
Rwanda
۱
۱
Republic of Guinea
Finished
۱۷:۰۰
England Amateur
Southern Football League, Premier Division South
Walton Casuals
-
-
Staines Town
inprogress
۲۲:۱۵
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group L
Lesotho
۰
۲
Uganda
Finished
۱۹:۳۰
Tanzania
۲
۰
Cape Verde Islands
Finished
۱۷:۳۰
Germany
3. Liga
Hallescher FC
۰
۱
FC Hansa Rostock
Finished
۲۰:۳۰
International Youth
U19 Friendly Games
Czech Republic
۰
۰
Portugal
Finished
۱۸:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group K
Namibia
۱
۰
Mozambique
Finished
۲۰:۳۰
England Amateur
Northern Premier League, Premier Division
Farsley Celtic FC
-
-
Bamber Bridge
inprogress
۲۲:۱۵
Grantham Town
-
-
Nantwich Town
inprogress
۲۲:۱۵
Hyde United FC
-
-
South Shields
inprogress
۲۲:۱۵
England Amateur
Southern Football League, Premier Division Central
Royston Town
-
-
ST Neots Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Redditch United
-
-
Rushall Olympic
inprogress
۲۲:۱۵
Barwell FC
-
-
Banbury United
inprogress
۲۲:۱۵
ST Ives Town
-
-
Biggleswade Town
inprogress
۲۲:۱۵
England Amateur
Isthmian Football League, Premier Division
Enfield Town
-
-
Brightlingsea Regent
inprogress
۲۲:۱۵
AFC Hornchurch
-
-
Lewes FC
inprogress
۲۲:۱۵
Burgess Hill Town
-
-
Wingate & Finchley
Finished
۲۲:۰۰
England
Football League Trophy, Northern Group B
Bury FC
-
-
Leicester City U21
inprogress
۲۲:۱۵
International Youth
U20 Friendly Games
Germany
۳
۲
Switzerland
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Cup, Women
Tallinna FC Ajax
۴
۱
Tallinna JK Legion
Finished
۱۸:۳۰
Israel
Liga Bet North A
FC Tzeirei Kfar Kanna
۰
۱
FC Alnahada Nazareth
Finished
۱۶:۰۰
Denmark
1st Division
FC Roskilde
۱
۱
Naestved BK
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Serie C, Girone C
SS Monopoli 1966
-
-
Paganese Calcio 1926
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Calcio Catania
-
-
Trapani Calcio
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Rieti
۰
۱
US Vibonese Calcio
Finished
۱۶:۰۰
US Catanzaro 1929
۰
۳
SS Juve Stabia
Finished
۲۰:۰۰
AS Bisceglie
-
-
Sicula Leonzio
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Cavese 1919
-
-
Matera Calcio
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Israel
Liga Bet South A
Hapoel Kfar Casem Shua
۱
۲
Ironi Beit Dagan
Finished
۱۶:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
Nk Posavac Ruscica
۲
۲
Hnk Cibalia Vinkovci
Finished
۱۹:۰۰
NK Radnik Sesvete
-
-
HNK Gorica
Finished
۱۱:۳۰
Alashkert
-
-
Ararat Yerevan FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
1911 Kapellen-Erft
-
-
Borussia Monchengladbach II
Finished
۲۰:۳۰
SV Wacker Burghausen
۱
۰
SV Kirschanschoering
Finished
۲۰:۳۰
Israel
State Cup
Hapoel Migdal Haemeq
۱
۰
Maccabi Basmat Tivon
Finished
۱۵:۳۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Boston River Reserve
-
-
Nacional de Montevideo
Finished
۲۱:۳۰
Penarol Montevideo
۴
۰
Atletico Fenix Montevideo
Finished
۱۶:۳۰
Liverpool Montevideo
۱
۰
Defensor Sporting
Finished
۱۶:۳۰
Montevideo Wanderers
۲
۱
Racing Club Montevideo
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
Premier League
Tooro United FC
۱
۲
Kirinya-Jinja SS
Finished
۱۷:۰۰
Police FC
۱
۳
Express FC
Finished
۱۶:۳۰
Bul FC
۳
۰
Paidah Black Angels
Finished
۱۷:۰۰
Bosnia & Herzegovina
Prva Liga, Republic of Srpska
FK Borac Banja Luka
۳
۱
FK Sutjeska Foca
Finished
۱۸:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group I
Mauritania
۱
۰
Angola
Finished
۲۰:۳۰
Slovakia
Slovensky Pohar
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
۲
۳
SKF Sered
Finished
۱۹:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group G
Zimbabwe
۱
۱
Democratic Republic of Congo
Finished
۲۰:۳۰
Ecuador
Serie A, Segunda Etapa
CSD Independiente Del Valle
-
-
Guayaquil City FC
Cancelled
۰۴:۳۰
Indonesia
Liga 2
Psim Yogyakarta
-
-
Madura FC
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Japan
J.League 2
Tokushima Vortis
۰
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۳:۳۰
Russia
Moscow Championship
Vorobievy Gory
-
-
Setun Kuntsevo
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Israel
Liga Bet North B
Bnei Baqa United
-
-
Maccabi Akhi Iksal
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Serbia
U19 Serbian League
FC Cukaricki
۳
۰
FK Vozdovac
Finished
۱۶:۰۰
Argentina
Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Deportivo Riestra
-
-
CA Barracas Central Reserve
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Belgrade
FK Brodarac
۴
۱
FK Jedinstvo Surcin
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Steirer Cup
SVU Gleinstatten
۰
۲
Deutschlandsberger SC
Finished
۲۰:۱۵
England
Football League Trophy, Northern Group E
Port Vale
-
-
Middlesbrough FC U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید