0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
France
Ligue 1
AS Monaco
۲
۲
OGC Nice
Finished
۲۳:۳۰
Olympique Marseille
۲
۰
Racing Strasbourg
Finished
۲۱:۳۰
FC Girondins Bordeaux
۰
۲
SM Caen
Finished
۲۱:۳۰
England
FA Cup
Leicester City
۲
۰
Fleetwood Town
Finished
۲۳:۱۵
West Ham United
۰
۰
Shrewsbury Town
Finished
۲۳:۱۵
Reading FC
۳
۰
Stevenage FC
Finished
۲۳:۳۰
Sheffield Wednesday
۲
۰
Carlisle United
Finished
۲۳:۱۵
Mansfield Town
۱
۴
Cardiff City
Finished
۲۳:۱۵
France
Ligue 2
Stade Reims
۱
۰
Tours FC
Finished
۲۳:۳۰
AC Ajaccio
۱
۱
US Orleans
Finished
۲۳:۳۰
AS Nancy Lorraine
۰
۲
Olympique Nimes
Finished
۲۳:۳۰
AC Le Havre
۱
۱
Paris FC
Finished
۲۳:۳۰
LB Chateauroux
۳
۱
FC Lorient
Finished
۲۳:۳۰
Ajaccio Gfco
۱
۱
Stade Brestois 29
Finished
۲۳:۳۰
Clermont Foot
۳
۰
Valenciennes FC
Finished
۲۳:۳۰
Bourg EN Bresse Peronnas
۳
۵
US Quevilly Rouen
Finished
۲۳:۳۰
AJ Auxerre
۵
۰
Chamois Niort FC
Finished
۲۳:۳۰
International Youth
U23 AFC Championship, Group C
Saudi Arabia
۰
۱
Malaysia
Finished
۱۵:۰۰
Iraq
۱
۰
Jordan
Finished
۱۵:۰۰
Egypt
Premier League
Talaea EL Gaish
۰
۲
Al-Ahly Cairo
Finished
۲۱:۳۰
Wadi Degla SC
۰
۰
Al-Masry
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Estoril Praia
-
-
FC Porto
Abandoned
۰۰:۳۰
Turkey
Turkiye Kupasi, Knockout stage
Istanbulspor AS
۰
۱
Fenerbahce
Finished
۲۱:۰۰
Trabzonspor
۱
۱
Atiker Konyaspor 1922
Finished
۱۸:۳۰
Bursaspor
۲
۱
Genclerbirligi Ankara
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
Cup
Club Brugge
۵
۱
Royal Charleroi SC
Finished
۲۳:۱۵
International Youth
U19 Friendly Games
Cyprus
۰
۱
Denmark
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
First Division A
KV Oostende
۱
۲
KRC Genk
Finished
۲۳:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
Nomme Kalju FC
۶
۱
Paide Linnameeskond
Finished
۲۱:۰۰
Holstein Kiel
-
-
FC Seoul
Finished
۱۷:۳۰
FC St. Gallen
۱
۱
SK Sturm Graz
Finished
۱۸:۳۰
Floridsdorfer AC
۱
۱
FK Austria Wien
Finished
۱۷:۰۰
Seleccion AFE
-
-
Yanbian
Finished
۱۷:۳۰
FC Admira Wacker Modling
۴
۰
ASK Ebreichsdorf
Finished
۲۰:۳۰
FK Mlada Boleslav
۳
۱
Loko Vltavin
Finished
۱۶:۳۰
FK Zeleziarne Podbrezova
۱
۳
FK Pohronie
Finished
۱۵:۳۰
FC Shanghai Shenhua
-
-
FC Luzern
Finished
۱۸:۳۰
Tramore AFC
۰
۱
Waterford United FC
Finished
۲۲:۳۰
FK Velez Mostar
-
-
Doboj Kakanj
Finished
۱۵:۳۰
Traiskirchen Fcm
۱
۲
SKN St. Poelten
Finished
۲۰:۳۰
FC Gagra
۲
۱
FC Dila Gori
Finished
۱۳:۳۰
Kelantan
۱
۰
Persija Jakarta
Finished
۱۵:۳۰
FK Suduva Marijampole
۱
۰
FK Palanga
Finished
۱۳:۳۰
SK Sigma Olomouc
۷
۳
FC Hradec Kralove
Finished
۱۶:۳۰
Shkendija 79 Tetovo
۲
۰
Pobeda Prilep
Finished
۱۴:۳۰
NK Krsko
-
-
NK Drava Ptuj
Finished
۱۸:۳۰
Austria Vienna II
-
-
SC Wiener Neustadt
Finished
۲۱:۰۰
Admira Wacker II
-
-
Sturm Graz (A)
Finished
۲۱:۰۰
Racing Club De Avellaneda
۰
۱
Club Atletico Temperley
Finished
۰۴:۴۰
Deutschlandsberger SC
-
-
SV Wildon
Finished
۲۰:۳۰
AFC Nove Mesto Nad Vahom
۱
۴
FC Nitra
Finished
۱۸:۳۰
Kolding IF
۰
۳
SonderjyskE
Finished
۲۰:۰۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
۸
۰
Brinje Grosuplje
Finished
۱۶:۳۰
Slavoj Trebisov
۱
۴
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۳:۳۰
PSS Sleman
۳
۱
Pdrm
Finished
۱۵:۳۰
F91 Dudelange
۱
۳
1 FC Saarbrucken
Finished
۱۷:۱۵
Deportivo Lara
-
-
Trujillanos FC
Finished
۲۲:۳۰
Netherlands
Eredivisie
Sparta Rotterdam
۰
۱
Vitesse Arnhem
Finished
۲۲:۳۰
International
African Nations Championship, Group D
Cameroon
۰
۱
Republic of Congo
Finished
۲۳:۰۰
Angola
۰
۰
Burkina Faso
Finished
۲۰:۰۰
International Clubs
Florida Cup
Fluminense RJ
۱
۳
Barcelona SC
Finished
۰۰:۳۰
International Youth
U20 CONMEBOL Championship, Women, Group A
Argentina
۱
۲
Peru
Finished
۰۱:۳۰
Ecuador
۱
۴
Colombia
Finished
۰۳:۴۵
Australia
Queensland Silver Boot
Holland Park Hawks
۱
۲
Queensland Thunder
Finished
۱۴:۰۰
Queensland Lions
-
-
Ipswich Knights
Finished
۱۲:۰۰
International Youth
U23 AFC Championship, Group B
Japan
۳
۱
North Korea
Finished
۱۱:۳۰
Thailand
۱
۵
Palestine
Finished
۱۱:۳۰
Israel
State Cup
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۳
۰
Hapoel Afula
Finished
۲۱:۳۰
Indonesia
Piala Presiden
PSM Makassar
۱
۲
PSMS Medan
Finished
۱۶:۰۰
Persib Bandung
-
-
Sriwijaya FC
Finished
۱۲:۰۰
Czech Republic
Winter League, Group A
FK Olympia Praha
۱
۲
FC Mas Taborsko
Finished
۱۵:۳۰
FK Varnsdorf
۱
۳
Bohemians 1905
Finished
۱۳:۳۰
Olymp Hradek Kralove
-
-
FC Mas Taborsko
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
India
I-League
Indian Arrows
۰
۲
North Eastern RE Organising Cultural Association
Finished
۱۸:۰۰
Aizawl FC
۰
۰
Kingfisher East Bengal
Finished
۱۲:۰۰
India
Santosh Trophy
Punjab
۲
۰
Himachal Pradesh
Finished
۰۸:۰۰
Delhi Sa
-
-
J & K
Finished
۱۲:۰۰
Iceland
Fotbolti.net Cup
Stjarnan Gardabae
-
-
IA Akranes
Finished
۲۳:۳۰
Israel
Liga Bet North A
Ahva Arraba
۰
۴
FC Ahva Kfar Manda
Finished
۱۵:۳۰
International Clubs
Oleg Makarov Cup
Desna Chernigov
۵
۰
Stal Kamyanske U21
Finished
۱۴:۳۰
Yednist Plysky
۱
۶
Mezhyhirya Novi Petrivtsi
Finished
۱۳:۳۰
Israel
Ligat Al, Women
Academic Team Girls
-
-
Hapoel Petach-Tikva
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید