0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
LaLiga
Real Sociedad
۰
۲
CF Malaga
Finished
۱۴:۳۰
Real Betis Balompie
۰
۱
Atletico Madrid
Finished
۱۸:۴۵
UD Levante
۱
۲
Athletic Bilbao
Finished
۲۱:۰۰
CF Villarreal
۰
۲
FC Barcelona
Finished
۲۳:۱۵
Italy
Serie A
AC Chievo Verona
۰
۰
AS Roma
Finished
۱۵:۰۰
SSC Napoli
۰
۰
ACF Fiorentina
Finished
۱۷:۳۰
Spal 2013
۲
۲
Hellas Verona
Finished
۱۷:۳۰
Udinese Calcio
۲
۰
Benevento Calcio
Finished
۱۷:۳۰
US Sassuolo Calcio
۲
۱
FC Crotone
Finished
۲۰:۳۰
AC Milan
۲
۱
Bologna FC
Finished
۲۳:۱۵
England
Premier League
Southampton FC
۱
۱
Arsenal FC
Finished
۱۵:۳۰
Liverpool FC
۱
۱
Everton FC
Finished
۱۷:۴۵
Manchester United
۱
۲
Manchester City
Finished
۲۰:۰۰
France
Ligue 1
SC Amiens
۱
۲
Olympique Lyonnais
Finished
۱۷:۳۰
FC Nantes
۱
۲
OGC Nice
Finished
۱۹:۳۰
Olympique Marseille
۳
۰
AS Saint Etienne
Finished
۲۳:۳۰
Spain
LaLiga 2
Cordoba CF
۲
۲
Rayo Vallecano
Finished
۱۴:۳۰
CD Lugo
۳
۱
Cultural Leonesa
Finished
۱۸:۳۰
Gimnastic De Tarragona
۲
۱
Sevilla Atletico
Finished
۲۰:۳۰
Real Oviedo
۱
۰
CA Osasuna
Finished
۲۰:۳۰
CD Tenerife
۳
۰
CF Reus Deportiu
Finished
۲۲:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Boavista Porto
۱
۳
Sporting CP
Finished
۰۰:۰۰
Portimonense SC
۰
۱
GD Chaves
Finished
۱۹:۳۰
CF Belenenses
۱
۱
FC Pacos Ferreira
Finished
۲۱:۳۰
Vitoria Setubal
۰
۵
FC Porto
Finished
۲۳:۴۵
Germany
Bundesliga
1. FC Cologne
۳
۴
SC Freiburg
Finished
۱۶:۳۰
Hannover 96
۲
۰
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۰۰
FC Augsburg
۱
۱
Hertha BSC Berlin
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Bundesliga
SCR Altach
۱
۰
FK Austria Wien
Finished
۱۶:۳۰
Wolfsberger AC
۰
۰
Red Bull Salzburg
Finished
۱۹:۰۰
Netherlands
Eredivisie
Roda JC Kerkrade
۲
۲
FC Groningen
Finished
۱۵:۰۰
FC Utrecht
-
-
Feyenoord Rotterdam
Cancelled
۱۷:۰۰
Sparta Rotterdam
-
-
Vitesse Arnhem
Cancelled
۱۷:۰۰
Ajax Amsterdam
۳
۰
PSV Eindhoven
Finished
۱۹:۳۰
Germany
2. Bundesliga
SV Sandhausen
۳
۱
Arminia Bielefeld
Finished
۱۶:۰۰
FC ST Pauli
۲
۲
MSV Duisburg
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Kaiserslautern
۱
۱
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۱۵
Russia
Premier League
Amkar Perm
۱
۳
FK Krasnodar
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Moscow
۳
۰
CSKA Moscow
Finished
۱۷:۰۰
FK Rostov
۱
۰
FC Ufa
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Copa Argentina
River Plate
۲
۱
Atletico Tucuman
Finished
۰۱:۴۵
Turkey
Super Lig
Osmanlispor FK
۳
۰
Alanyaspor
Finished
۱۴:۳۰
Sivasspor
۱
۰
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۷:۰۰
Kayserispor
۱
۱
Besiktas JK
Finished
۲۰:۰۰
Turkey
1. Lig
Denizlispor
۰
۰
Samsunspor
Finished
۱۳:۳۰
Manisaspor
۱
۲
Altinordu
Finished
۱۶:۰۰
Giresunspor
۳
۲
Caykur Rizespor
Finished
۱۸:۳۰
Erzurumspor
-
-
Adana Demirspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Israel
Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۴
۰
Hapoel Akko
Finished
۲۰:۳۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۱
۳
Hapoel Beer Sheva
Finished
۲۱:۴۵
Ukraine
Premier League
FC Oleksandria
۰
۰
Dynamo Kiev
Finished
۱۵:۳۰
Zorya Lugansk
۲
۱
Shakhtar Donetsk
Finished
۲۱:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
-
-
TSV Havelse
Cancelled
۱۶:۳۰
1 FC Germania Egestorf/Langreder
-
-
Hannover 96 II
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Altona 93
-
-
BSV SW Rehden
Cancelled
۱۶:۳۰
SV Drochtersen/Assel
-
-
SV Eutin 08
Cancelled
۱۶:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Esperance Sportive Zarzis
۰
۰
Club Africain
Finished
۱۶:۳۰
Etoile Sportive Sahel
۱
۲
Club Sportif Sfaxien
Finished
۱۷:۳۰
Germany
3. Liga
FSV Zwickau
۱
۱
Hallescher FC
Finished
۱۶:۳۰
Hansa Rostock
۳
۱
Chemnitzer FC
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Football League
Aoc-Kissamikos
۰
۲
Sparti
Finished
۱۶:۳۰
Doxa Dramas
۱
۲
Aris Thessaloniki
Finished
۱۶:۳۰
Panseraikos 1964
۱
۰
Veroia FC
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Karditsas 1904
-
-
Neos Acharnaikos
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Panegialios
۱
۰
Ergotelis
Finished
۱۶:۳۰
Aiginiakos FC
۲
۰
AE Karaiskakis
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Pontou
۱
۰
Kallithea FC Athen
Finished
۱۶:۳۰
Trikala 1963
۳
۱
Apollon Larisas
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
SC Freiburg II
۲
۰
SV Waldhof Mannheim
Finished
۱۶:۳۰
Hessen Kassel
-
-
Offenbacher Kickers
Cancelled
۱۷:۳۰
Greece
Super League
Apollon Smirnis
۱
۳
Asteras Tripolis
Finished
۱۶:۳۰
PAS Giannina
۱
۱
Lamia
Finished
۱۸:۴۵
Atromitos Athinon
۱
۰
FC Levadiakos
Finished
۱۸:۴۵
PAOK Thessaloniki
۴
۰
Panathinaikos
Finished
۲۱:۰۰
Serbia
Superliga
FK Napredak Krusevac
۲
۱
Partizan Beograd
Finished
۱۶:۳۰
FK Crvena Zvezda
۳
۰
FK Borac
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Serie C, Girone A
US Alessandria Calcio 1912
۳
۱
US Pistoiese 1921
Finished
۱۷:۰۰
Arzachena
۰
۱
AS Pro Piacenza 1919
Finished
۱۷:۰۰
Carrarese Calcio
۲
۳
AS Livorno
Finished
۱۷:۰۰
US Gavorrano
۳
۰
Giana Erminio
Finished
۱۷:۰۰
SSD Monza 1912
۱
۰
Cuneo
Finished
۱۷:۰۰
AS Viterbese Castrense
۱
۰
Olbia Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AC Pisa 1909
۲
۳
US Arezzo
Finished
۲۱:۰۰
AC Prato
۰
۱
US Citta DI Pontedera
Finished
۲۱:۰۰
Slovakia
Superliga
MFK Ruzomberok
۰
۱
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
First Division A
Club Brugge
۳
۱
Sporting Lokeren
Finished
۱۷:۰۰
RSC Anderlecht
۱
۳
Royal Charleroi SC
Finished
۲۰:۳۰
ST. Truidense VV
۱
۱
SV Zulte Waregem
Finished
۲۲:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
FC Wegberg-Beeck
-
-
Wuppertaler SV
Cancelled
۱۶:۳۰
Bonner SC
-
-
1. FC Koln II
Cancelled
۱۶:۳۰
Chile
Primera Division, Torneo Transicion
Union Espanola
۲
۰
Everton De Vina Del Mar
Finished
۰۰:۰۰
Universidad De Chile
۱
۰
Deportes Iquique
Finished
۰۰:۰۰
Huachipato
۰
۳
Colo Colo
Finished
۰۰:۰۰
San Luis De Quillota
۱
۱
Audax Italiano La Florida
Finished
۰۳:۳۰
Deportes Antofagasta
۲
۴
Club Deportivo Universidad Catolica
Finished
۱۹:۰۰
Palestino
۰
۰
Santiago Wanderers
Finished
۲۳:۳۰
Curico Unido
۱
۰
CD O'Higgins
Finished
۲۳:۳۰
Italy
Serie C, Girone C
Cosenza Calcio
۴
۱
Virtus Francavilla Calcio
Finished
۱۷:۰۰
SS Monopoli 1966
۰
۰
Trapani Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Racing Fondi
۳
۰
Akragas
Finished
۱۷:۰۰
Citta DI Siracusa
۰
۰
SS Juve Stabia
Finished
۱۷:۰۰
Fidelis Andria
۳
۱
Rende
Finished
۱۹:۰۰
Paganese Calcio 1926
۱
۱
US Lecce
Finished
۱۹:۰۰
Casertana
۰
۱
Bisceglie
Finished
۲۳:۰۰
Calcio Catania
۱
۱
FC Matera
Finished
۲۳:۰۰
Urbs Sportiva Reggina 1914
۰
۳
Sicula Leonzio
Finished
۲۳:۰۰
Scotland
League One
Airdrieonians
۲
۲
Raith Rovers
Finished
۱۹:۴۰
Argentina
Torneo Federal A
Gutierrez SC
۰
۱
Juventud Unida Universitario
Finished
۲۳:۳۰
Argentina
Primera D Metropolitana
CSYD Liniers
۰
۰
Juventud Unida San Miguel
Finished
۲۳:۳۰
Argentina
Primera C
Justo Jose de Urquiza
۳
۱
Lujan
Finished
۲۳:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Deportivo Moron
۱
۰
Guillermo Brown
Finished
۲۳:۳۰
Boca Unidos
۱
۴
Agropecuario Argentino
Finished
۲۳:۳۰
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
۰
۰
San Martin De Tucuman
Finished
۲۳:۳۰
Los Andes
۰
۰
Nueva Chicago
Finished
۲۳:۳۰
Israel
Ligat Al, Women
Maccabi Holon FC
۳
۱
Hapoel Raanana
Finished
۲۱:۰۰
Hapoel Petach-Tikva
۰
۳
MS Kiryat Gat
Finished
۲۱:۴۵
Spain
Segunda Division Femenina, Group VI - Tenerife
SD Casablanca
۴
۱
UD Geneto Teide
Finished
۲۰:۳۰
Egypt
Premier League
Misr Lel Makasa
۳
۲
Al-Ahly Cairo
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie B
FC Bari 1908
۰
۳
US Palermo
Finished
۲۰:۰۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
CA Cerro
۱
۱
Plaza Colonia Reserve
Finished
۱۹:۳۰
South Africa
Premier League
Bloemfontein Celtic
۳
۰
Free State Stars
Finished
۱۷:۰۰
Lamontville Golden Arrows
۰
۱
Mamelodi Sundowns
Finished
۱۷:۰۰
Switzerland
Challenge League
FC Rapperswil-Jona
-
-
FC Aarau
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Wohlen
-
-
Servette FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Belgium
First Division B, Second stage
FC Tubize
-
-
Kfco Beerschot Wilrijk
Cancelled
۱۸:۳۰
Switzerland
Super League
FC Lugano
۱
۲
FC Lausanne-Sport
Finished
۱۸:۳۰
Young Boys Bern
۱
۱
Grasshopper Club Zurich
Finished
۱۸:۳۰
FC Zurich
۱
۲
FC Luzern
Finished
۱۸:۳۰
Morocco
Botola
Racing Athletique DU Casablanca
۰
۱
CRA De Hoceima
Finished
۱۸:۳۰
Husa Hassania Agadir
۲
۱
FUS Rabat
Finished
۲۲:۳۰
Romania
Liga 1
CS Gaz Metan Medias
۰
۰
CS Universitatea Craiova
Finished
۱۸:۳۰
FC Botosani
۰
۳
SC Fotbal Club Fcsb SA
Finished
۲۱:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Taawon
۴
۰
AL Ittifaq
Finished
۱۸:۲۰
AL Fateh SC
۰
۰
AL Hilal Riyadh
Finished
۲۰:۱۰
Ohud Medina
۲
۲
AL Ahli Jeddah
Finished
۲۰:۱۰
Poland
Ekstraklasa
Pogon Szczecin
۳
۳
Zaglebie Lubin
Finished
۱۸:۰۰
Wisla Krakow
۰
۱
Wisla Plock
Finished
۱۸:۰۰
Lech Poznan
۱
۰
Cracovia Krakow
Finished
۲۰:۳۰
Cyprus
1st Division
NEA Salamina Famagusta
۲
۰
Aris Limassol
Finished
۱۷:۳۰
Olympiakos Nicosia
۱
۲
AEK Larnaca
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
1. HNL
NK Lokomotiva Zagreb
۰
۲
HNK Hajduk Split
Finished
۱۷:۳۰
HNK Rijeka
۲
۰
NK Slaven Belupo
Finished
۱۹:۳۰
Malta
Premier League, Main round
ST Andrews FC
۲
۳
Tarxien Rainbows FC
Finished
۱۶:۳۰
Gzira United
۲
۱
Valletta FC
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VI
Ad Huracan
۱
۱
Cf Acodetti
Finished
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
VfB Auerbach
۱
۱
VSG Altglienicke
Finished
۱۶:۰۰
ZFC Meuselwitz
۰
۲
FC Viktoria Berlin
Finished
۱۶:۰۰
Germania Halberstadt
۰
۰
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۶:۰۰
BFC Dynamo
۵
۰
FSV 63 Luckenwalde
Finished
۱۶:۰۰
Berliner AK 07
۳
۰
FSV Union Fuerstenwalde
Finished
۱۶:۰۰
Argentina
Superliga
Arsenal De Sarandi
۱
۲
CA Independiente
Finished
۰۴:۰۰
Club Atletico Rosario Central
۱
۰
Newell'S Old Boys
Finished
۲۳:۳۰
Turkey
Bayanlar Ligi
Besiktas
۱
۱
Konak Belediyesi
Finished
۱۳:۰۰
India
I-League
Mohun Bagan AC
۵
۰
Churchill Brothers SC
Finished
۱۲:۰۰
Australia
A-League
Melbourne City FC
۱
۰
Central Coast Mariners FC
Finished
۱۱:۳۰
Russia
Youth League
Amkar Perm
۰
۱
FK Krasnodar
Finished
۰۹:۳۰
FK Rostov
۳
۰
FK Ufa
Finished
۱۲:۳۰
FC Akhmat Grozny
۲
۵
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۱۴:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Camp. Invierno, Ch. Round
CS Herediano
۲
۰
AD Santos De Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
New Zealand
ASB Youth League
Eastern Suburbs
۳
۲
Wellington Phoenix Youth
Finished
۰۴:۳۰
Colombia
Primera A, Clausura, Playoffs
Independiente Santa Fe
۱
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۳:۳۰
Turkey Amateur
U21 1. Lig
Umraniyespor
۲
۳
Balikesirspor
Finished
۱۳:۳۰
Giresunspor
۱
۰
Caykur Rizespor
Finished
۱۳:۳۰
Ecuador
Serie A, Segunda Etapa
Guayaquil City FC
۰
۱
Deportivo Cuenca
Finished
۰۲:۳۰
International Youth
Central American Games
Costa Rica
۰
۰
El Salvador
Finished
۰۱:۳۰
Nicaragua
۰
۰
Honduras
Finished
۰۴:۳۰
Bolivia
Nacional B, Playoffs
Royal Pari Sion
۱
۱
Deportivo Kala
Finished
۰۰:۴۵
Uruguay
Primera Division, Relegation Playoff
EL Tanque Sisley
۳
۲
Institucion Atletica Sud America
Finished
۰۰:۳۰
USA
Major League Soccer, Playoffs
Toronto FC
۲
۰
Seattle Sounders
Finished
۰۰:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Apertura Playoffs
Antigua Gfc
۱
۰
Coban Imperial
Finished
۰۰:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group VI - Las Palmas
North Viera
-
-
CD Femarguin
inprogress
۰۰:۳۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Sivasspor
۰
۰
Istanbul Basaksehir
Finished
۱۳:۰۰
Kayserispor
۰
۱
Besiktas
Finished
۱۳:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Duzyurtspor
۰
۱
Elaziz Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Scotland
Premiership
Hibernian FC
۲
۲
Celtic Glasgow
Finished
۱۶:۰۰
Portugal
Segunda Liga
Sporting Covilha
۲
۰
CF Uniao Madeira
Finished
۱۴:۴۵
FC Arouca
۲
۱
Leixoes SC
Finished
۱۸:۳۰
Uniao Desportiva Oliveirense
۲
۱
FC Penafiel
Finished
۱۸:۳۰
Academico De Viseu FC
۲
۱
Sporting Braga B
Finished
۱۸:۳۰
FC Porto B
۱
۰
Vitoria Guimaraes B
Finished
۱۸:۳۰
SC Varzim
۲
۲
CD Cova Piedade
Finished
۱۸:۳۰
SL Benfica B
۲
۱
Sporting CP B
Finished
۱۹:۳۰
Nacional De Madeira
۱
۱
FC Gil Vicente
Finished
۱۹:۳۰
International
Cecafa Cup
Ethiopia
۱
۱
Uganda
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
U20 Copa Internacional Ipiranga
Juventude RS
۰
۰
CA Huracan
Finished
۰۰:۰۰
Gremio RS
۰
۲
Club Nacional de Football
Finished
۰۰:۳۰
Defensor Sporting
۰
۲
Palmeiras SP
Finished
۰۳:۰۰
Argentinos Juniors
۱
۶
Internacional RS
Finished
۱۵:۳۰
Sao Paulo SP
۶
۳
Chapecoense SC
Finished
۱۹:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Premijer Liga
Borac Banja Luka
۲
۱
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۵:۳۰
NK Vitez
۰
۳
FK Sarajevo
Finished
۱۶:۱۰
FK Zeljeznicar
۳
۲
Radnik Bijeljina
Finished
۱۶:۳۰
Macedonia
1. MFL
Vardar 1947 Skopje
۳
۱
Akademija Pandev
Finished
۱۵:۳۰
KF Shkupi Skopje
-
-
Akademija Pandev
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Shkendija 79 Tetovo
-
-
Vardar 1947 Skopje
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Pobeda Prilep
-
-
FK Pelister Bitola
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Rabotnicki Skopje
-
-
FK Renova
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Sileks Kratovo
-
-
FK Skopje
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Krsko
-
-
ND Gorica
Cancelled
۱۵:۳۰
NK Maribor Piv Lasko
-
-
Aluminij Kidricevo
Cancelled
۱۹:۲۰
India
Indian Super League
Jamshedpur FC
۰
۱
FC Pune City
Finished
۱۵:۳۰
Mumbai City FC
۱
۰
Chennaiyin FC
Finished
۱۸:۰۰
Bulgaria
First Professional League
FC Dunav Ruse
۲
۲
Lokomotiv 1926 Plovdiv
Finished
۱۴:۳۰
FC Vereya
۱
۱
FC Vitosha Bistrica
Finished
۱۶:۳۰
CSKA Sofia
۶
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۸:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Beyaz Grup
Sanliurfaspor
۲
۱
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۳:۳۰
Kirklarelispor
۱
۲
Bandirmaspor
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo V
Cd Leganes
۲
۱
Real Madrid
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo III
El Olivar
۱
۱
Cd Espanyol Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
Superligaen
Odense BK
۱
۲
Silkeborg IF
Finished
۱۴:۳۰
FC Nordsjaelland
۳
۲
Hobro IK
Finished
۱۶:۳۰
Aalborg BK
۱
۱
FC Copenhagen
Finished
۱۸:۳۰
Brondby IF
۲
۲
Aarhus GF
Finished
۲۰:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Kirmizi Grup
Tokatspor
۰
۱
Sancaktepe Belediye Spor
Finished
۱۴:۰۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
SC Freiburg
۵
۰
FF Usv Jena
Finished
۱۳:۳۰
MSV Duisburg
-
-
SC Sand
Cancelled
۱۳:۳۰
1. Ffc Frankfurt
-
-
SGS Essen
Cancelled
۱۶:۳۰
SV Werder Bremen
۷
۰
1. FC Koln
Finished
۱۶:۳۰
1. Ffc Turbine Potsdam
۲
۰
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۶:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Yomraspor
۱
۰
Bergama Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Diyarbekirspor AS
۱
۰
Kirikhanspor
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
Primera Division, Women
CA River Plate
-
-
Club El Porvenir
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید