0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
LaLiga
CF Getafe
۰
۰
SD Eibar
Finished
۱۵:۳۰
Real Madrid
۵
۰
FC Sevilla
Finished
۱۸:۴۵
Deportivo La Coruna
۱
۰
CD Leganes
Finished
۲۱:۰۰
CF Valencia
۲
۱
RC Celta De Vigo
Finished
۲۳:۱۵
England
Premier League
West Ham United
۱
۰
Chelsea FC
Finished
۱۶:۰۰
Swansea City
۱
۰
West Bromwich Albion
Finished
۱۸:۳۰
Burnley FC
۱
۰
Watford FC
Finished
۱۸:۳۰
Crystal Palace
۲
۲
AFC Bournemouth
Finished
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۲
۰
Brighton & Hove Albion
Finished
۱۸:۳۰
Tottenham Hotspur
۵
۱
Stoke City
Finished
۱۸:۳۰
Newcastle United
۲
۳
Leicester City
Finished
۲۱:۰۰
Italy
Serie A
Cagliari Calcio
۲
۲
UC Sampdoria
Finished
۲۰:۳۰
Juventus Turin
۰
۰
Inter Milano
Finished
۲۳:۱۵
England
Championship
Aston Villa
۰
۰
Millwall FC
Finished
۱۸:۳۰
Barnsley FC
۰
۳
Derby County
Finished
۱۸:۳۰
Burton Albion
۱
۲
Preston North End
Finished
۱۸:۳۰
Fulham FC
۱
۰
Birmingham City
Finished
۱۸:۳۰
Hull City
۳
۲
Brentford FC
Finished
۱۸:۳۰
Middlesbrough FC
۲
۰
Ipswich Town
Finished
۱۸:۳۰
Nottingham Forest
۳
۲
Bolton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Queens Park Rangers
۱
۳
Leeds United
Finished
۱۸:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۰
۰
Sunderland AFC
Finished
۱۸:۳۰
Norwich City
۳
۱
Sheffield Wednesday
Finished
۲۱:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Rio Ave FC
۲
۱
Moreirense FC
Finished
۰۰:۰۰
CD Aves
۰
۱
CD Tondela
Finished
۱۹:۳۰
SL Benfica
۳
۱
Estoril Praia
Finished
۲۱:۴۵
Spain
LaLiga 2
Albacete Balompie
۲
۱
Real Valladolid
Finished
۱۸:۳۰
AD Alcorcon
۱
۱
SD Huesca
Finished
۲۰:۳۰
CD Numancia
۱
۰
Lorca FC
Finished
۲۲:۳۰
Real Zaragoza
۰
۲
Cadiz CF
Finished
۲۳:۰۰
Germany
Bundesliga
Eintracht Frankfurt
۰
۱
FC Bayern Munich
Finished
۱۸:۰۰
RB Leipzig
۲
۲
FSV Mainz 05
Finished
۱۸:۰۰
Borussia Dortmund
۱
۲
Werder Bremen
Finished
۱۸:۰۰
Hamburger SV
۰
۰
VfL Wolfsburg
Finished
۱۸:۰۰
Borussia Monchengladbach
۱
۱
FC Schalke 04
Finished
۲۱:۰۰
England
League One
Peterborough United
۲
۳
Blackburn Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Milton Keynes Dons
۱
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۸:۳۰
Wigan Athletic
۲
۰
Fleetwood Town
Finished
۱۸:۳۰
Bury FC
-
-
AFC Wimbledon
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Bradford City
۴
۳
Rochdale AFC
Finished
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۵
۱
Northampton Town
Finished
۱۸:۳۰
Oxford United
۱
۰
Doncaster Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Walsall FC
۱
۰
Scunthorpe United
Finished
۱۸:۳۰
Plymouth Argyle
۲
۱
Gillingham FC
Finished
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۳
۰
Southend United
Finished
۱۸:۳۰
Blackpool FC
۱
۲
Rotherham United
Finished
۱۸:۳۰
Charlton Athletic
۰
۱
Portsmouth FC
Finished
۱۸:۳۰
France
Ligue 1
Paris Saint Germain
۳
۱
OSC Lille
Finished
۱۹:۳۰
Angers Sco
۱
۱
HSC Montpellier
Finished
۲۲:۳۰
EA Guingamp
۴
۰
Dijon Fco
Finished
۲۲:۳۰
FC Toulouse
۲
۰
SM Caen
Finished
۲۲:۳۰
FC Metz
۱
۱
FC Stade Rennes
Finished
۲۲:۳۰
AS Monaco
۳
۲
ES Troyes AC
Finished
۲۲:۳۰
England
National League
Macclesfield Town
۴
۱
Wrexham FC
Finished
۱۶:۰۰
Aldershot Town
۰
۱
Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
Barrow AFC
۰
۱
Dagenham & Redbridge
Finished
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۱
۰
AFC Fylde
Finished
۱۸:۳۰
Chester FC
۱
۰
Solihull Moors FC
Finished
۱۸:۳۰
Dover Athletic
۴
۰
Hartlepool United
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh FC
۴
۴
Bromley
Finished
۱۸:۳۰
Ebbsfleet United
۴
۰
Guiseley AFC
Finished
۱۸:۳۰
Gateshead FC
-
-
Woking FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Leyton Orient
۴
۱
Sutton United
Finished
۱۸:۳۰
Maidenhead United
۰
۰
Maidstone United FC
Finished
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۳
۰
Torquay United
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Bundesliga
SK Rapid Wien
۲
۲
SV Mattersburg
Finished
۱۸:۳۰
SK Sturm Graz
۳
۲
SKN St. Poelten
Finished
۲۱:۰۰
LASK Linz
۲
۱
FC Admira Wacker Modling
Finished
۲۱:۰۰
England
League Two
Stevenage FC
۰
۰
Wycombe Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۲
۰
Coventry City
Finished
۱۸:۳۰
Yeovil Town
۰
۲
Lincoln City
Finished
۱۸:۳۰
Chesterfield FC
۲
۱
Barnet FC
Finished
۱۸:۳۰
Crawley Town
۲
۰
Mansfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Newport County
۳
۳
Carlisle United
Finished
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
۱
۰
Crewe Alexandra
Finished
۱۸:۳۰
Colchester United
۳
۱
Exeter City
Finished
۱۸:۳۰
Luton Town
۱
۱
Notts County
Finished
۱۸:۳۰
Port Vale
۲
۰
Cambridge United
Finished
۱۸:۳۰
Grimsby Town
۱
۰
Forest Green Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
-
-
Swindon Town
Cancelled
۱۸:۳۰
Netherlands
Eredivisie
SC Heerenveen
۲
۲
VVV Venlo
Finished
۲۱:۰۰
AZ Alkmaar
۵
۰
Heracles Almelo
Finished
۲۲:۱۵
Excelsior Rotterdam
۱
۲
PEC Zwolle
Finished
۲۲:۱۵
FC Twente Enschede
۲
۳
ADO Den Haag
Finished
۲۳:۱۵
Germany
2. Bundesliga
SpVgg Greuther Furth
۱
۰
1. FC Heidenheim
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Union Berlin
۰
۱
Dynamo Dresden
Finished
۱۵:۳۰
SSV Jahn Regensburg
۰
۱
VfL Bochum
Finished
۱۵:۳۰
Russia
Premier League
Dinamo Moscow
۲
۰
Anzhi Makhachkala
Finished
۱۴:۳۰
Rubin Kazan
۳
۱
SKA Energia Khabarovsk
Finished
۱۷:۰۰
Turkey
Super Lig
Kasimpasa
۰
۳
Trabzonspor
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Malatyaspor
۲
۳
Goztepe Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Antalyaspor AS
۱
۱
Genclerbirligi Ankara
Finished
۱۷:۰۰
Galatasaray
۴
۲
Akhisar Belediye GS
Finished
۲۰:۰۰
Turkey
1. Lig
Erzurum Büyüksehir Belediyesi Spor
۲
۰
Adana Demirspor
Finished
۱۳:۳۰
Umraniyespor
۲
۲
Balikesirspor
Finished
۱۳:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
۲
۲
MKE Ankaragücü
Finished
۱۶:۰۰
Adanaspor
۲
۲
Elazigspor
Finished
۱۶:۰۰
Wales
Premier League
Newtown AFC
-
-
Cardiff Metropolitan University
Cancelled
۱۷:۳۰
Barry Town
۱
۱
Bangor City
Finished
۱۸:۰۰
Carmarthen Town AFC
۰
۰
Llandudno FC
Finished
۱۸:۰۰
Bala Town
-
-
THE New Saints FC
Cancelled
۲۰:۴۵
Israel
Premier League
MS Ironi Ashdod
۱
۱
Hapoel Haifa
Finished
۱۷:۳۰
Maccabi Netanya
۱
۲
Bnei Yehuda Tel Aviv
Finished
۱۷:۳۰
Maccabi Haifa
۱
۱
Hapoel Ashkelon
Finished
۱۹:۴۵
Beitar Jerusalem
۳
۲
Hapoel Raanana
Finished
۲۲:۰۰
Ukraine
Premier League
Veres Rivne
۲
۲
Karpaty Lviv
Finished
۱۵:۳۰
FC Mariupol
۴
۲
Stal Kamyanske
Finished
۱۵:۳۰
Chernomorets Odessa
۳
۳
FC Zirka Kropyvnytskyi
Finished
۱۵:۳۰
Olimpik Donetsk
۱
۴
Vorskla Poltava
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
League One
Albion Rovers
-
-
Arbroath FC
Cancelled
۱۸:۳۰
AYR United
۳
۲
Queens Park FC
Finished
۱۸:۳۰
East Fife FC
۱
۱
Stranraer FC
Finished
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۰
۲
Alloa Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Hungary
NB I
Szombathelyi Haladas
۱
۰
Videoton FC
Finished
۱۸:۰۰
Budapest Honved FC
۱
۰
Paksi FC
Finished
۱۸:۰۰
Balmazujvaros Sport Kft
۰
۰
Mezokovesd Zsory
Finished
۱۸:۰۰
Puskas Akademia
۲
۱
Ujpest FC
Finished
۱۸:۰۰
Diosgyori Vtk
۳
۲
Debreceni VSC
Finished
۱۸:۳۰
SC Vasas Budapest
۰
۲
Ferencvarosi TC
Finished
۲۲:۰۰
Italy
Serie C, Girone B
Santarcangelo Calcio
۲
۱
A.c. Mestre
Finished
۱۷:۰۰
FC Sudtirol
۰
۰
Ravenna Calcio
Finished
۱۷:۰۰
US Triestina Calcio
۲
۱
AC Feralpisalo
Finished
۱۷:۰۰
Fermana FC
۳
۱
AC Renate
Finished
۱۹:۰۰
Teramo Calcio
۲
۱
Fano A J
Finished
۱۹:۰۰
Bassano Virtus
۰
۱
Vicenza Calcio
Finished
۲۱:۰۰
Calcio Padova
۰
۰
AC Reggiana 1919
Finished
۲۳:۰۰
South Africa
Premier League
Supersport United
۱
۱
Cape Town City FC
Finished
۱۷:۰۰
Polokwane City
۱
۱
Bidvest Wits
Finished
۱۷:۰۰
Platinum Stars
۰
۱
Kaizer Chiefs
Finished
۱۹:۳۰
Ajax Cape Town
۱
۰
Chippa United
Finished
۲۱:۴۵
Orlando Pirates
۱
۱
Amazulu Durban
Finished
۲۱:۴۵
Croatia
1. HNL
GNK Dinamo Zagreb
۵
۱
NK Istra 1961
Finished
۱۷:۳۰
NK Osijek
۳
۰
NK Rudes
Finished
۱۹:۳۰
France
National
Cholet
۰
۱
Rodez Aveyron
Finished
۱۷:۳۰
France
Ligue 2
AC Ajaccio
۱
۰
AC Le Havre
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera C
Deportivo Armenio
۰
۰
El Porvenir
Finished
۲۳:۳۰
Deportivo Merlo
۰
۰
Berazategui
Finished
۲۳:۳۰
Algeria
Ligue 1
US Biskra
۲
۱
USM Bel Abbes
Finished
۱۷:۳۰
CR Belouizdad
۰
۲
NA Hussein Dey
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Primera D Metropolitana
Argentino de Rosario
۱
۰
Victoriano Arenas
Finished
۲۳:۳۰
India
Indian Super League
FC Goa
۵
۲
Kerala Blasters FC
Finished
۱۸:۰۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group VI - Tenerife
AD Anaza
۱
۰
CD San Marcos Icod
Finished
۲۲:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Chiasso
۰
۱
FC Vaduz
Finished
۲۱:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Slask Wroclaw
۲
۲
Piast Gliwice
Finished
۱۸:۰۰
Korona Kielce
۰
۳
Arka Gdynia
Finished
۲۰:۳۰
Legia Warszawa
۳
۰
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Finished
۲۳:۰۰
Scotland
Championship
Brechin City
۱
۲
ST Mirren
Finished
۱۸:۳۰
Dumbarton FC
-
-
Livingston FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Dunfermline Athletic
۲
۵
Queen of The South
Finished
۱۸:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
-
-
Falkirk FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Greenock Morton
۰
۲
Dundee United
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Primera Division, Torneo Transicion
Club De Deportes Temuco Sadp
۱
۱
Universidad De Concepcion
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga 1
FC Viitorul Constanta
۳
۰
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۸:۳۰
CFR Cluj
۱
۰
ACS Poli Timisoara
Finished
۲۱:۳۰
Switzerland
Super League
FC Basel
۳
۰
FC St. Gallen
Finished
۲۱:۳۰
FC Sion
۲
۳
FC Thun
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
First Division A
KV Oostende
۰
۱
Yellow Red KV Mechelen
Finished
۲۰:۳۰
KRC Genk
۱
۱
AS Eupen
Finished
۲۲:۳۰
Royal Antwerp FC
۱
۰
Royal Mouscron-Peruwelz
Finished
۲۲:۳۰
KAA Gent
۲
۱
KV Kortrijk
Finished
۲۳:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo III
Ud Cornella
۰
۱
Gimnastic De Tarragona
Finished
۲۰:۳۰
Belgium
First Division B, Second stage
KVC Westerlo
۱
۰
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۱۹:۳۰
Union Saint-Gilloise
۱
۰
Lierse SK
Finished
۲۳:۰۰
Greece
Super League
Larisa Ael
۱
۰
A.O Xanthi
Finished
۱۶:۳۰
Panionios
۲
۱
Platanias Chanion
Finished
۱۸:۴۵
Panaitolikos
۱
۴
Olympiacos Piraeus
Finished
۲۱:۰۰
Cyprus
1st Division
Ermis Aradippou
۱
۲
Doxa Katokopias
Finished
۱۸:۳۰
Pafos FC
۰
۰
Ethnikos Achnas
Finished
۱۹:۳۰
Anorthosis Famagusta
۲
۱
Alki Oroklinis
Finished
۲۰:۳۰
Morocco
Botola
Ittihad Tanger
۱
۰
Rapide Club Oued Zem
Finished
۱۸:۳۰
OCS Olympique De Safi
۱
۱
Chabab Atlas Khenifra
Finished
۲۰:۳۰
Scotland
Premiership
Hamilton Academical
۰
۱
FC ST Johnstone
Finished
۱۸:۳۰
Kilmarnock FC
۵
۱
Partick Thistle
Finished
۱۸:۳۰
Glasgow Rangers
۲
۱
Ross County
Finished
۱۸:۳۰
Heart of Midlothian
۱
۰
Motherwell FC
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
League Two
Elgin City
۱
۱
Edinburgh City
Finished
۱۸:۳۰
Montrose FC
۳
۰
Berwick Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Peterhead FC
-
-
Clyde FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Stenhousemuir FC
۱
۳
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Stirling Albion
-
-
Cowdenbeath FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Denmark
Superligaen
FC Helsingor
۲
۱
Lyngby BK
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie B
US Salernitana 1919
۱
۱
Perugia Calcio Spa
Finished
۱۶:۳۰
Venezia
۱
۱
FC Pro Vercelli 1892
Finished
۱۷:۳۰
Ascoli Picchio 1898
۱
۱
Virtus Entella
Finished
۱۷:۳۰
AS Cittadella
۲
۲
AS Avellino 1912
Finished
۱۷:۳۰
Empoli FC
۱
۰
Carpi FC 1909
Finished
۱۷:۳۰
Frosinone Calcio
۲
۰
Brescia Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
FC Victoria Cologne
-
-
SC Wiedenbrück
Cancelled
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
-
-
Borussia Dortmund II
Cancelled
۱۶:۳۰
Westfalia Rhynern
-
-
Fortuna Dusseldorf II
Cancelled
۱۶:۳۰
SV Roedinghausen
-
-
TSV Alemannia Aachen
Cancelled
۱۶:۳۰
ROT Weiss Essen
-
-
KFC Uerdingen 05
Cancelled
۱۶:۳۰
Greece
Football League
OFI Crete
۱
۲
Panachaiki 2005
Finished
۱۶:۳۰
Israel
U19 Premier Division 1
Maccabi Tel Aviv
۵
۱
Hapoel Ashkelon
Finished
۱۲:۳۰
Bnei Yehuda Tel Aviv
۰
۰
Hapoel Rishon Letzion
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۲
۱
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Beer Sheva
۳
۱
Hapoel Nir Ramat Hasharon
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Haifa
۰
۱
Hapoel Petah Tikva
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Petah Tikva
۰
۳
Hapoel Tel Aviv
Finished
۱۳:۳۰
Hong Kong
Division 2
Sai Kung Friends
۲
۲
Kowloon City
Finished
۱۴:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۰
Kocaelispor
Finished
۱۴:۰۰
International
UEFA Regions Cup
Region De Murcia
۱
۶
Federacion De Andalucia
Finished
۱۴:۰۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Osmanlispor FK
۲
۰
Alanyaspor
Finished
۱۳:۳۰
Galatasaray
۴
۰
Akhisar Belediye Genclik VE Spor
Finished
۱۴:۰۰
Georgia
U19 Soccer League
Saburtalo Tbilisi
۰
۴
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۳:۳۰
Russia
Youth League
Spartak Moscow
۱
۱
CSKA Moscow
Finished
۱۳:۳۰
International Youth
U23 Friendly Games
Vietnam
۴
۰
Myanmar
Finished
۱۲:۳۰
India
I-League
Gokulam Kerala FC
۰
۳
North Eastern RE Organising Cultural Association
Finished
۱۲:۰۰
Kingfisher East Bengal
۵
۱
Shillong Lajong FC
Finished
۱۵:۳۰
Iran
Azadegan League
Shahrdari Tabriz FC
۰
۱
Malavan Bandar Anzali FC
Finished
۱۴:۰۰
International
EAFF East Asian Cup
Republic of Korea
۲
۲
China
Finished
۱۱:۰۰
Japan
۱
۰
North Korea
Finished
۱۳:۴۵
Australia
A-League
Brisbane Roar FC
۰
۰
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۰:۰۵
Western Sydney Wanderers
۰
۵
Sydney FC
Finished
۱۲:۲۰
Perth Glory FC
۱
۲
Newcastle United Jets
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Sunshine George Cross SC
۰
۳
Pascoe Vale
Finished
۰۷:۳۰
Ecuador
Serie A, Segunda Etapa
Liga Dep Universitaria Quito
۶
۳
Clan Juvenil
Finished
۰۴:۰۰
EL Nacional
۳
۱
Club Sport Emelec
Finished
۲۳:۳۰
Independiente Del Valle
۲
۰
Universidad Catolica Del Ecuador
Finished
۲۳:۳۰
Barcelona SC
۰
۱
CSD Macara
Finished
۲۳:۳۰
Delfin SC
۳
۰
Fuerza Amarilla S.c.
Finished
۲۳:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Quilmes Atletico Club
۰
۰
Juventud Unida Gualeguaychu
Finished
۰۲:۳۵
Independiente Rivadavia De Mendoza
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Nueva Chicago
-
-
Deportivo Riestra
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
San Martin De Tucuman
-
-
Los Andes
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Almagro
-
-
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Instituto AC Cordoba
-
-
Villa Dalmine
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Juventud Unida Gualeguaychu
-
-
CA Sarmiento
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Agropecuario Argentino
-
-
Quilmes Atletico Club
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CSD Flandria
-
-
Boca Unidos
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Guillermo Brown
-
-
Atletico De Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Brown De Adrogue
-
-
Deportivo Moron
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Santamarina Tandil
-
-
Club Sportivo Estudiantes
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA All Boys
-
-
Ferro Carril Oeste
Cancelled
۲۲:۳۰
CA Aldosivi
۰
۰
Independiente Rivadavia De Mendoza
Finished
۲۳:۳۰
Argentina
Superliga
Club Atletico Patronato Parana
۱
۰
Olimpo Bahia Blanca
Finished
۰۱:۴۵
CA Belgrano
۱
۰
CA Huracan
Finished
۰۴:۰۰
CA Banfield
۲
۳
Argentinos Juniors
Finished
۲۳:۳۰
International
Central American Games, Women
El Salvador
-
-
Costa Rica
Finished
۰۱:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Beyaz Grup
Altay Izmir
۱
۲
Pendikspor
Finished
۱۴:۰۰
Fatih Karagumruk Istanbul
۰
۲
Hacettepe SK
Finished
۱۴:۰۰
Turkey Amateur
2. Lig, Kirmizi Grup
Keciorengucu
۱
۲
Afjet Afyonspor
Finished
۱۴:۰۰
Bulgaria
First Professional League
PFK Botev Plovdiv
۳
۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۶:۳۰
Slavia Sofia
۱
۱
Levski Sofia
Finished
۱۹:۰۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Faiha
۲
۰
AL Baten
Finished
۱۵:۴۰
Al-Ittihad Jeddah
۲
۱
AL Raed
Finished
۲۰:۱۰
AL Qadisiyah FC
۳
۲
AL Nasr Riyadh
Finished
۲۰:۱۰
International Clubs
FIFA Club World Cup
Atletico Pachuca
۰
۰
Wydad Athletic Club Casablanca
Finished
۱۶:۳۰
AL Jazira Abu Dhabi
۱
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۲۰:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
SpVgg Elversberg 07
۱
۱
VfB Stuttgart II
Finished
۱۶:۳۰
Röchling Völklingen
۰
۶
1 FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
Stuttgarter Kickers
۲
۲
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۶:۳۰
FSV Mainz 05 II
۱
۳
TUS Koblenz
Finished
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۲
۱
FC Astoria Walldorf
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach
-
-
TSG 1899 Hoffenheim II
Cancelled
۱۶:۳۰
SSV Ulm 1846
۱
۲
TSV Schott Mainz
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
U20 Copa Internacional Ipiranga
Deportivo Toluca
۰
۳
Atletico Mineiro MG
Finished
۰۰:۴۵
Slovakia
Superliga
FK Senica
۱
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۶:۳۰
FK Dac 1904 Dunajska Streda
۳
۳
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۶:۳۰
FC Spartak Trnava
۱
۰
1. FC Tatran Presov
Finished
۱۶:۳۰
FK Zeleziarne Podbrezova
۱
۰
FC Nitra
Finished
۱۶:۳۰
AS Trencin
۵
۲
MSK Zilina
Finished
۱۷:۳۰
Malta
Premier League, Main round
Hamrun Spartans FC
۰
۱
Birkirkara FC
Finished
۱۶:۳۰
Senglea Athletic
۲
۱
Naxxar Lions FC
Finished
۱۶:۳۰
Balzan FC
۱
۰
Hibernians FC
Finished
۱۸:۳۰
Floriana FC
۶
۰
Lija Athletic
Finished
۱۸:۴۵
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
FC Energie Cottbus
۴
۱
TSG Neustrelitz
Finished
۱۶:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga North
SC Weiche Flensburg 08
۲
۰
Lueneburger SK Hansa
Finished
۱۶:۰۰
Eintracht Braunschweig II
-
-
VfB Oldenburg
Cancelled
۱۶:۳۰
VFV Hildesheim
-
-
FC St. Pauli II
Cancelled
۱۶:۳۰
SSV Jeddeloh
-
-
Hamburger SV II
Cancelled
۱۷:۳۰
Serbia
Superliga
RAD Beograd
۰
۲
FK Macva Sabac
Finished
۱۵:۳۰
FK Radnicki Nis
۱
۰
FK Cukaricki
Finished
۱۵:۳۰
FK Zemun
۰
۱
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۵:۳۰
Vojvodina Novi Sad
۰
۳
FK Javor Matis
Finished
۱۵:۳۰
FK Mladost Lucani
۱
۰
Backa Palanka
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo II
Real Sociedad De Futbol
۴
۱
Athletic Bilbao
Finished
۱۴:۳۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Rampla Juniors
۰
۲
Nacional de Montevideo
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VI
Ud Las Palmas
۱
۱
CD Sobradillo
Finished
۱۵:۳۰
RC Victoria
۳
۲
CF Juventud Laguna
Finished
۲۰:۰۰
Bosnia & Herzegovina
Premijer Liga
Mladost Doboj Kakanj
۱
۱
FK Krupa
Finished
۱۵:۳۰
NK Celik Zenica
۱
۳
Zrinjski Mostar
Finished
۱۵:۳۰
Germany
3. Liga
FC Carl Zeiss Jena
۰
۰
Karlsruher SC
Finished
۱۵:۳۰
VfL Osnabruck
۲
۰
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۶:۳۰
VfR Aalen
۱
۰
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۶:۳۰
SC Paderborn 07
۳
۱
Fortuna Cologne
Finished
۱۶:۳۰
SC Preussen Munster
۱
۴
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen
۲
۲
Werder Bremen II
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Liga Bet North A
FC Ahva Kfar Manda
۲
۱
Ihud Bney Majd AL Krum
Finished
۱۵:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Ankaran Hrvatini
-
-
Triglav Kranj
Cancelled
۱۵:۳۰
NK Rudar Velenje
-
-
NK Domzale
Cancelled
۱۷:۳۰
NK Domzale
-
-
NK Celje
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
ND Gorica
-
-
NK Olimpija Ljubljana
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Triglav Kranj
-
-
NK Maribor Piv Lasko
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Rudar Velenje
-
-
NK Ankaran Hrvatini
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
-
-
NK Celje
Cancelled
۱۹:۲۰
Israel
Liga Bet North B
Maccabi Bney Reine
۰
۱
Hapoel Bnei Zalfa
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
Segunda Liga
FC Famalicao
۵
۲
CD Santa Clara
Finished
۱۴:۴۵
Real Massama
۳
۴
Academica De Coimbra
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Primera Division, Women
CA Platense
۲
۱
Deportivo Moron
Finished
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید